Oplotenia, zámočníctvo

BETÓNOVÉ BARIEROVÉ OPLOTENIE

Vzhľadom na veľkú konkurenciu výrobcov betónových oplotení a tým podliezanie cien na úkor kvality sme vsadili na dlhoročné skúsenosti a poctivosť výrobcov betónových oplotení a realizujeme prevažne ploty spoločnosti LUKABETON .

REALIZUJEME

 Demontáž pôvodných oplotení
 Ručný výkop jám, strojné vŕtanie dier do nezamrznej hĺbky
 Uloženie a výškové zrovnanie stĺpov
 Betonáž so zabetónovaním samotných stĺpov alebo s betónovým základom
 Zabezpečenie horizontálnej roviny pre panely
 Ručné ukladanie panelov
 Výroba a osadenie brán v oplotení

PRIEHĽADNÉ, PANELOVÉ OPLOTENIE

Oplotenie patrí k nezanedbateľným architektonickým detailom, ktoré prispievajú k celkovému dojmu Vášho domu či pozemku. Spája v sebe funkčný aj dekoratívny rozmer, vymedzuje a čiastočne chráni ohraničený priestor Vášho domu. Vysoká životnosť a originalita dizajnu robia z Vášho plota estetický zážitok pre Vás a Vaše okolie. Pred samotnou realizáciou Vaše predstavy a potreby s Vami odkonzultujeme a radi poradíme vo výbere materiálu.

REALIZUJEME

 Demontáž pôvodných oplotení
 Ručný výkop jám, strojné vŕtanie dier do nezamrznej hĺbky
Pletivové ploty v prevedení Zn, alebo Zn + PVC
 Pletivové ploty s podhradovou doskou, murovaným soklom
 Ploty so zváraných sietí, zváraných panelov
 Ploty z šalovacích tvárnic s prípadným obkladom, omietkou
 Montáž kovaných výplní, bránok, posuvných brán

Montáže oplotení realizujeme prevažne v okruhu do 100 Km od sídla našej spoločnosti. Perfektne odvedená práca, profesionálne služby, príjemná komunikácia a spoľahlivosť, ktorej výsledkom je pokojný zákazník sú pre nás prioritou. Komplexné poradenstvo ohľadne stavby či výber vhodných stavebných materiálov je samozrejmosťou.

ZÁMOČNÍCKE PRÁCE

Zameriavame sa predovšetkým na zákazkovú výrobu a montáž podľa požiadaviek samotného klienta. Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitné spracovanie a prevedenie podľa najnovších trendov.

REALIZUJEME

 Bránky jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné
 Zábradlia, výplne
 Prístrešky, polykarbonátové prestrešenia
 Mreže

Našim cieľom je realizovať predstavy a plne uspokojiť nároky výstavby našich zákazníkov. Využitím skúseností našich kvalifikovaných pracovníkov pri realizácii, spolu s najmodernejšími pracovnými postupmi a technológiou vieme poskytnúť tú najvyššiu